fbpx
  • +372 55516249
  • info@huudik.com
Müüme ainult laos olemas olevat kaupa! Tellimusi saadame välja samal päeval!
Iga ostetud Huudikuga toetad Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi

Kasutustingimused

1  ÜLDIST

1.1 Veebipoe www.huudik.com (edaspidi Veebipood) omanik on SPLASH OÜ (registrikood 11496524), asukohaga Turu 47/2 Tartu, Eesti.

1.2 Lisaks käesolevatele üldistele tellimistingimustele reguleerivad Tellija ja Huudik.com vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid, klientide isikuandmete töötlemise kord (Privaatsus), E-poe Toodete hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.

1.3 Käesolevate üldiste tellimistingimuste, privaatsuse ning kehtivate E-poe Toodete hinnakirjaga on võimalik tutvuda Veebipoe kodulehel.

2 MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO 

2.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

2.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

2.3 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

2.4 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2.5 Splash OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Huudik.com edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

3 TELLIMUSE VORMISTAMINE 

3.1 Toodete tellimiseks ei pea Tellija registreerima end Veebipoe internetikeskkonna kasutajaks.

3.2 Kauba tellimiseks tuleb lisada sobivas koguses soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (eurodes), mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Muud makselahendused on:

3.3 Kõik E-poes näidatud Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.

3.4 Tellitud Toodete hinnale lisandub Toodete kohaletoimetamise tasu vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.

3.5 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.6 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

4 KOHALETOIMETAMINE

4.1 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

4.2 Tellitud Tooted toimetab Veebipood Tellijale vastavalt Tellija poolt tellimuse esitamisel valitud viisile: kas Omniva pakiautomaadi kaudu, SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu, Eesti Posti postkontorisse või kulleriga, DPD pakiautomaadi või kulleriga.

4.3 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

4.4 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

5 TAGANEMISÕIGUS

5.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

5.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

5.3.1 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5.4 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@huudik.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

5.4.1 Tellimusest taganemise avalduses peab Tarbija näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha.

5.5 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

5.6 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

5.7 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

5.8 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

5.9 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

5.10 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

6TELLIJA ÕIGUSED

6.1 Tellijal on õigus tellida Tooteid E-poes Huudik.com sätestatud hinnaga ja fikseeritud tingimustel.

6.2 Tellijale saadetav Toode peab olema korrektne ja vastama Huudik.com eelnevalt fikseeritud tingimustele. Seega peab Toode vastama vähemalt keskmisele kvaliteedile.

6.3 Tellijal on õigus esitada Toote tellimust või Toodet puudutavaid pretensioone. ( vt punkti 11)

7 TELLIJA KOHUSTUSED

7.1 Tellija on kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed.

7.2 Juhul, kui Tellija ja Toote saaja on erinevad, peab Tellija esitama vigaseid või mittetäielikke andmeid, ei garanteeri Veebipood tellimuse nõuetekohast täitmist. Võimaluse korral võtame ühendust Tellijaga, et täpsustada andmeid

7.3 Tellimuse vormistamisel kinnitab Tellija, et on nõus käesolevates üldistes tellimistingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma.

8 Huudik.com-i ÕIGUSED

8.1 Huudik.com-il on õigus muuta käesolevat Üldiseid tellimistingimusi ilma ette teatamata avaldades uued kehtivad tingimused internetikeskkonnas.

8.2 Huudi.com-il on õigus igal ajal ette teatamata muuta E-poe hinnakirja avaldades uue hinnakirja internetikeskkonnas.

8.2.1 Juhul, kui Veebipood muudab Toodete hindu pärast Tellija poolt Toote suhtes tellimuse esitamist, kohustub Veebipood müüma Toote Tellijale hinnaga, mis kehtis Tellija poolt ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel.

8.2.2 Kui Veebipoe poolt muudetud hind on soodsam Tellija poolt ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel kehtinud hinnast, ei ole Tellijal õigust nõuda Veebipoelt hinnavahe hüvitamist või Toote müümist pärast ostu-müügitehingu sõlmimist kehtestatud soodsama hinnaga.

8.3 Kui Tellija ei täida käesolevates tingimustes talle pandud kohustusi, ei garanteeri Huudik.com tellimuse jõustumist ja/või nõuetekohast Toote saatmist.

8.4 Kui Tellija ei täida maksekohustust korrektselt, on Huudik.com-il õigus avaldada Tellija andmed maksehäirete registris.

9 Huudik.com-i  KOHUSTUSED

9.1 Hudik.com kohustub Tellijani toimetama korrektse ja komplektse toote.

9.2 Huudik.com kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik tellija pretensioonid.

10 PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS 

10.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

10.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@huudik.com või helistada telefonil: +372 555 16 249

10.3 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

10.4 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

10.5 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

11 OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE 

11.1 Veebipood on välja töötanud privaatsuspoliitika, mis on kättesaadav Veebipoe kodulehel.

11.2 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

11.3 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

11.4 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

12 VAIDLUSTE LAHENDAMINE

12.1 Kõik autoriõigused Veebipoes esitatud teostele kuuluvad Veebipoele endale või on selleks eelnevalt omandanud vastava õiguse.

12.2 Tellijal on õigus salvestada kasutustingimused, et tagada vajadusel nende taasesitamine püsival andmekandjal.

12.3 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@huudik.com või helistada telefonil: +372 53 966 807

12.4 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

12.5 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

13    SOODUSPAKKUMISED

13.1    Sooduspakkumised esinevad periooditi ja vastav info on kuvatud Huudik.com kodulehel, Facebooki lehel või Instagrami lehel.

13.2    Sooduskupongid avalduvad kas numbrikoodi või märksõna näol.

13.3    Soodustusi on võimalik kasutada kõigil Huudik.com klientidel ostu sooritades, trükkides soodustuse lahtrisse vastaval ajal kehtiva numbrikoodi või märksõna.

Kliendid kirjutavad